محل تبلیغات شما

فهرست ده چیزی که بخاطر شان سپاسگزارم:

1.بخاطر توانایی شفا دادن از طریق ذهنم که من را در نود درصد اوقات بی‌نیاز از دوا و دکتر و بیمارستان می‌کنه و از این طریق آزادی و قدرت زیادی به من بخشیده سپاسگزارم.

2.من سالها پیش هم این تمرین را انجام داده بودم، بخاطر این که لیست امسال ام با لیست سالهای قبلم بسیار متفاوت هست، بخاطر این رشد سپاسگزارم. سالها پیش اولین چیزهایی که به ذهنم می‌اومدند، داشته‌های ظاهری‌ام بودند. 

3.بخاطر کتاب‌هایی که در دسترس داشتم و همیشه آگاهی من را متمایز می‌کرده‌اند، سپاسگزارم. 

4.بخاطر این که دو سال پیش با پاکسازی آشنا شدم سپاسگزارم 

5.بخاطر این که نزدیک پنج سال پیش با کتاب و بلاگ "ش" آشنا شدم و او دید من را به زندگی به قدری متفاوت کرد که زنده بودن امروزم را به آموزه‌های او مدیونم، سپاسگزارم 

6.به خاطر تغییرات بزرگی که در آگاهی من اتفاق افتاد به دلیل سختی‌هایی که در رابطه با "هـ" کشیدم، سپاسگزارم. از این که در زندگی من هنوز هم هست نمی‌دانم باید سپاسگزار باشم یا نه! 

7.بخاطر وجود دوست‌های خوبی مثل "س" و "پ" سپاسگزارم

8.بخاطر وجود چنان پدری که کمتر کسی داشت، با تمام نقدهایی که امروز بهش وارد می‌دونم، سپاسگزارم 

9.بخاطر امکان مستقل زندگی کردن و تجارب اش در پنج شش سال گذشته سپاسگزارم 

10.بخاطر خانواده‌ای که دارم، با تمام کاستی‌ها و دلخوری‌هایش، اما بخاطر نکات مثبت‌شان سپاسگزارم. 

سپاسگزاری - روز هشتم

سپاسگزاری - روز هفتم

سپاسگزاری - روز ششم

بخاطر ,سپاسگزارم ,پیش ,سال ,زندگی ,آشنا ,بخاطر این ,که در ,این که ,من را ,سالها پیش

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها