محل تبلیغات شما

فهرست ده چیزی که بخاطر شان سپاسگزارم:

1.به خاطر هدیه‌هایی که طبیعت هر روز به من میده سپاسگزارم.

2.بخاطر آب سالم لوله کشی که در دسترسمه و برای خوردن و پاک شدن و دور شدن از بیماری ازش استفاده می‌کنم سپاسگزارم.

3.بخاطر برقی که توی سیم‌کشی خونه هست و من ازش استفاده می‌کنم و ارتباط با جهان برقرار می‌کنم و خونه‌ام رو روشن می‌کنه سپاسگزارم

4.بخاطر خوراکی که می‌تونم هر روز بخورم سپاسگزارم، بخاطر همین مقداری هم که در دسترسمه سپاسگزارم.

5.بخاطر این که آسونتر از گذشته گرم میشیم توی سرما و وسیله‌هاشو داریم برای گرم کردن خونه سپاسگزارم.

6.بخاطر این که وسیله‌هایی برای خنک کردن خونه در فصل گرما داریم سپاسگزارم.

7.بخاطر وسیله‌هایی که با اون می‌تونم با دوست‌هام ارتباط برقرار کنم، سپاسگزارم.

8.بخاطر همین اینترنت اندک که من را به جهان وصل می‌کنه سپاسگزارم. به خاطر این که قادرم بخشی از نت مورد نیازم رو بخرم سپاسگزارم.

9.بخاطر اجاق گازی که روش غذاهای خوشمزه می‌پزیم سپاسگزارم و بخاطر این که دست پخت خوبی دارم و می‌تونم لذت بدون واسطه‌ای از خوردن ببرم سپاسگزارم.

10 بخاطر آبگرم‌کنی که مشکل دار شدنش باعث توجه من به حضورش و سپاسگزاری از این بابت شد، سپاسگزارم. و بخاطر این که با همون وضع هم هنوز برای ما داره کار می‌کنه سپاسگزارم. بخاطر بیست دقیقه‌ای که زمان دارم تا برای شستن خودم آب گرم داشته باشم سپاسگزارم.

سپاسگزاری - روز هشتم

سپاسگزاری - روز هفتم

سپاسگزاری - روز ششم

سپاسگزارم ,بخاطر ,می‌کنه ,می‌کنم ,خونه ,می‌تونم ,این که ,بخاطر این ,می‌کنه سپاسگزارم ,هر روز ,سپاسگزارم و

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

شادی و نشاط در مدرسه، محیط امن آموزش ♥♫♥ مــن یــک هــزاره ام ♥♫♥ سخت افزار