محل تبلیغات شما

فهرست ده چیزی که بخاطر شان سپاسگزارم:

1.بخاطر چشم‌ها و بینایی‌ام سپاسگزارم. سپاسگزار تمام چیزهایی که می‌بینم. سپاسگزار دقت بینایی‌ام هستم. 

2.بخاطر بینی و حس بویایی‌ام سپاسگزارم. سپاسگزار تمام بوهای خوبی که استشمام می‌کنم. سپاسگزار سریع متوجه شدن منشا بوهای هشدار هستم. 

3.بخاطر زبان و حس چشایی‌ام سپاسگزارم. سپاسگزار تمام مزه‌های بی‌نظیری که می‌چشم و خوراک‌های خوشمزه‌ای که بخاطر این توانایی می‌توانم بپزم. 

4.بخاطر دهان و لب‌های زیبایم سپاسگزارم. بخاطر صدای خوبی که دارم سپاسگزارم. من همیشه از این بانک برداشت کرده‌ام بدون آنکه  متوجه باشم که اینها سرمایه‌های ارزشمند من هستند که بدون چشمداشت کائنات در اختیار من گذاشته. 

5.بخاطر دست‌هایم سپاسگزارم. بخاطر توانایی ساختن وسایل مورد نیازم، بخاطر توانایی بوجود آوردن اثرهای هنری، بخاطر این که این دست‌ها زبان منند در بیان مقصودهایی که در قلمرو زبان نیست، سپاسگزارم. من هرچه خواسته‌ام با این دست‌ها انجام داده‌ام. 

6.بخاطر پاهایم سپاسگزارم. بخاطر پاهای زیبا و قوی‌ام سپاسگزارم. پاهایی که من را به هرکجا که خواسته‌ام برده‌اند. پاهایی که با آنها رقصیده‌ام، پاهایی که با آنها دویده‌ام و لذت سرخوشی ناشی از دویدن را چشیده‌ام، پاهایی که با آنها آنقدر راه رفته‌ام که دلم آرام بگیرد. بخاطر تمام این‌ها سپاسگزارم. 

7.بخاطر مغز بی‌نظیر سپاسگزارم. بخاطر این سرمایه عظیمی که مغرورانه به خودم نسبت دادم و همیشه از آن استفاده کردم تا بالاتر از دیگران بایستم، سپاسگزارم. بخاطر این هدیه بی چشمداشت کائنات به من سپاسگزارم. 

8.بخاطر قلب قوی‌ام سپاسگزارم. من برای قلبم کاری نمی‌کنم اما او لحظه‌ای از من غافل نمی‌شود. من به آرامش او توجه نمی‌کنم اما او بخاطر من می‌تپد. تنها قلبی که بخاطر من از ابتدای تولدم تا بحال تپیده. دوستت دارم قلب نازنینم و از تو سپاسگزارم. 

9.بخاطر اندام‌های داخلی‌ام، کبد، روده، معده، ریه، کلیه‌ام که تا امروز به خوبی کارشان را انجام داده‌اند و فشارهایی که من به آنها وارد کرده‌ام را تحمل کرده‌اند سپاسگزارم. 

10.بخاطر اندام‌های نه‌ام سپاسگزارم. بخاطر هدیه سلامتی که برای بخش نه وجودم در راه است، پیشاپیش سپاسگزارم.

سپاسگزاری - روز هشتم

سپاسگزاری - روز هفتم

سپاسگزاری - روز ششم

بخاطر ,سپاسگزارم ,سپاسگزار ,تمام ,پاهایی ,خوبی ,سپاسگزارم بخاطر ,پاهایی که ,بخاطر این ,که با ,سپاسگزارم سپاسگزار

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

mori dalton اشعار